Lidé

Jana Jelínková - mistr zvuku

Jana JelínkováJana Jelínková je absolventkou Audioinženýrství na FEKT VUT a studentkou oboru Zvuková tvorba na HAMU. Působila jako mistr zvuku ve studiu Škroupova, kde se věnovala tvorbě audioknih. Externě spolupracuje s Českou televizí Brno jako hudební dramaturg. V současnosti se zabývá nahráváním především vážné hudby.

Pavel Kunčar - externí mistr zvuku

Pavel KunčarPavel Kunčar je absolventem oborů Zvuková tvorba a Hudební režie na HAMU v Praze. Natáčí CD zejména z oblasti vážné a folklorní hudby. Spolupracuje s Moravskou filharmonií Olomouc, Janáčkovou filharmonií v Ostravě a s jinými soubory jako zvukař a hudební režisér. Dále spolupracuje s Radiem Proglas, kde se podílí na výrobě slovesné a hudební tvorby. Jeho zájmem je tvorba pro pěvecké sbory a ve volném čase se věnuje živému ozvučení.

Jan Košulič - externí mistr zvuku

Jaroslav ZouharJan Košulič je absolventem Katedry hudební vědy Univerzity Palackého na Filozofické fakultě v Olomouci a oboru Zvukový design na Hudební fakultě Akademie múzických umění v Praze. Zaměřuje se na nahrávání klasické a jazzové hudby - ve studiu i na živých akcích. Pracuje pro PARMA Recordings, Českou televizi, Český rozhlas, Janáčkovu filharmonii Ostrava, Moravskou filharmonii Olomouc a mnoho dalších.

Lucie Pokorná - produkční

Markéte KavkováLucie Pokorná je studentkou oboru Hudební manažerství na Hudební falkutě JAMU.